Еразъм + семинар в университет „Аристотел“, гр. Солун

През месец май, по покана на Консорциума „Еразъм+ без хартия“, г-жа Мариела Бойчева от МО взе участие в семинар „EWP Community Training & Consultation“, в гр. Солун, Гърция.

Семинарът се проведе в университет „Аристотел“ в гр. Солун, като в него взеха участие представители на висши училища от Гърция, България, Хърватия, Кипър, Северна Македония, Румъния, Сърбия и Турция.

Събитието беше организирано от Erasmus Without Paper+ Consortium, с подкрепата на DG EAC и IKY (Greek State Scholarship’s Foundation) и имаше както обучителен, така и консултативен характер, в целта си да овласти институциите към плавно преминаване към дигиталните процеси на Еразъм+.

Галерия

Сподели